"Dreams don't work unless you do"

Můj blog

3. srpna 2017 v 1:22 | Ella
Je půl noc a zrovna se cpu čokoládovým mlékem a to chci zhubnout. Ello co to je? :o A to chci ty krásný hubený nohy jako modelky. Ne že bych byl tlustá, ale mohlo by to být lepší. Ale já nikdy nebudu mít ty krásný nohy jako modelky, protože jsem kruci malá, haha. No nic se dá dělat místo krásných noh budu mít možná krásný blog.

Abych byla upřímná nevím jestli jsem dobrá blogerka nebo osoba co umí psát. Na papír psát neumím to vím jistě, píšu jako prase, ale třeba na blogu to tak nebude! Naposled jsem měla blog asi pět let zpátky tehdy mi bylo 10-11 takže nic moc no :D
Ale vím, že nějakou jsem psala (hroooozně) a teď bych chtěla zase začít. Bude to spíše takový deníček, o mně, o modě, o mém živote. Ne lžu nevím o čem to přesně bude :D Takže pokud sem náhodou zabloudí nějaký čtenář tak si snad bude užívat moje články tak jako já si užívám od některých... Jinak bydlím v zahraničí, konkrétně ve Švýcarsku, takže se taky mohou týkat články o životě v zahraničí.

Mimochodem ten můj design na blogu mě hrozně štve, kdybych mohla bych chtěla takový hrozně moc stylový design, ale jsem v moc nešikovná, takže budu potřebovat asi měsíc než budu designem hotová hehe.

"Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být." -Abraham Lincoln
xoxo
Ella :*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama